П`ятниця, 10.04.2020, 06:34
Вітаю Вас Гість
 
 
 
Меню сайту
Наше опитування
Що Вас найбільше стимулює замовляти товар в ГуртовичКУ?
Всього відповідей: 146
Форма входу
Прайси ГуртовичКА!

Представництво гуртових складів ГуртовичОК! здійснює не тільки гарантійне обслуговування техніки, а також післягарантійне обслуговування та ремонт придбаних в нас комп'ютерів.

УВАГА! Тільки у нас повне тестування комп'ютерів є повністю безкоштовним в випадку здійснення ремонту в представництві гуртових складів ГуртовичОК! (під повним тестуванням мається на увазі тестування стабільності роботи системи під навантаженнями та без, детальне тестування оперативної пам'яті на предмет помилок, тестування жорсткого диска (пошук бед секторів), тестування блока живлення на предмет стабільності подачі живлення, та ряд додаткових тестів).


В випадку, якщо ремонт не потрібний, а виконується тільки профілактичне повне тестування, яке займає кілька годин і включає всі тести, вказані вище, то необхідно оплатити роботу техніків представництво гуртівень ГуртовичОК! (ціну повного тестування максимально знижено).

Вартість повного тестування без ремонту - всього 50 грн.


Тож, якщо виникають будь-які проблеми з комп'ютером, звертайтесь, ми допоможемо максимально швидко, якісно та недорого вирішити цю проблему.


Представництво гуртових складів ГуртовичОК!  www.GURT.net.ua:

вул. Стуса 16, м. Червоноград
(249) 47-888,
093 530 2110
097 960 7105

Підтримай нас ;-)
Друзі ГуртовичКА!
Пошук