П`ятниця, 10.04.2020, 04:43
Вітаю Вас Гість
 
 
 
Меню сайту
Наше опитування
Що Вас найбільше стимулює замовляти товар в ГуртовичКУ?
Всього відповідей: 146
Форма входу
Прайси ГуртовичКА!
ГуртовичОК! www.GURT.net.ua - представництво кількох Київських та Львівських гуртівень, в нашому регіоні , що активно розвивається та пропонує Вам унікальний сервіс - тільки у нас Ви можете замовити техніку та різні товари за ціною гуртівень, без будь-яких націнок за доставку товару та настройку, а також без передоплати, з оплатою тільки після доставки товару до Вас додому та його перевірки.
 
  • Простота - тільки з ГуртовичКОМ!, не потрібно нікуди йти, можливе замовлення товару надзвичайно простою Онлайн формою (де треба вказати тільки номер телефону та назву товару який Вас цікавить), або телефоном, без передоплати, та без будь-якої складної реєстрації.
  • Зручність - тільки у ГуртовичКУ! безкоштовна доставка по регіону (Червоноград, Сокаль, Соснівка та сусідні села Сокальського району).
  • Максимальний сервіс - тільки ГуртовичОК! безкоштовно настроює та надає інструктаж по користуванню при купівлі комп'ютерів, ноутбуків, нетбуків та інших товарів.
  • Надійність - ми не беремо грошей наперед, Ви оплачуєте товар тільки після того, як Вам його безкоштовно доставлять, та коли Ви його перевірите і впевнитесь, що він абсолютно коректно працює.
  • Якісне обслуговування - вся техніка ГуртовичКА! - від офіційних постачальників, з довготерміновою гарантією, та швидкою гарантійною заміною комплектуючих в випадку неполадок.
  • Дисконтні програми та вигідні акції - ГуртовичОК! цінує своїх клієнтів, та завжди пропонує найвигідніші ціни та знижки постійним клієнтам, а також на сайті ГуртовичКА! щоденні вигідні акції з максимальним зниженням ціни на різні групи товарів.
Техніка з гуртівень
ГуртовичОК!
Це завжди максимально вигідно, зручно та надійно!
 
Адреса офісу ГуртовичОК! www.GURT.net.ua:
вул. Стуса 16, м. Червоноград
(249) 47-888,
093 530 2110
097 960 7105
Підтримай нас ;-)
Друзі ГуртовичКА!
Пошук